3.У другому контейнері було в 3 рази більше огірків, ніж у першому. Після того як у перший

контейнер досипали ще 28 кг огірків, а з другого взяли 12 кг, огірків у контейнерах стало порівну. Скільки кілограм огірків було в кожному контейнері спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тулегалиев Аслан.

                              Было              Стало

1-й контейнер           х                  х + 28

2-й контейнер         3х                 3х - 12

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

3х - 12 = х + 28

3х - х = 28 + 12

2х = 40

х = 40 : 2

х = 20 (кг) - было в первом контейнере

3х = 3 · 20 = 60 (кг) - было во втором контейнере

Ответ: 20 кг и 60 кг.