Власна швидкість катера дорівнює 27 1/3км/год течія річки 1 5/9 км /год .знайдіть швидкість катера

за течією і його швидкість проти течії поможіть буть ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Синева Лилия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

27 1/3 + 1 5/9= 82/3+14/9=(246+14)/9=260/9= 28 8/9 км/год швидкість за течією

27 1/3 - 1 5/9 = 82/3-14/9 =(246-14)/9 =232/9 = 25 7/9 км/год швидкість проти течії