1) У першому вагоні трамвая їхало в 1,5 раза більше пасажи другому. Після того як з першого

вагона вийшли 5 пасажирів, а вдругий зайшли 3 пасажири, в обох вагонах пасажирів стало порівну.Скільки пасажирів їхало в кожному вагоні спочатку?Пога того як 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Gallavich Adelina.

Ответ:

У першому вагоні їхало спочатку 24 пасажири

У другому вагоні їхало спочатку 16 пасажирів

Пошаговое объяснение:

позначимо кількість пасажирів у вагонах спочатку

ІІ вагон  х

І вагон 1,5 х (в 1,5 рази більше, ніж в 2 вагоні)

з першого вагону вийшли 5 пасажирів (1,5х-5)

в другий зайшли 3 пасажири (х+3)

Пасажирів стало порівну  -  1,5х-5 =х+3

1,5х-х=3+5

0,5х=8

х=16

у 1 вагоні іхало спочатку 16*1,5=24 пасажирів

у2 вагоні їхало спочатку 16 пасажирів