В одному вагоні електропоїзда їхало пасажирів у 3 рази більше, ніж у другому. Коли з першого вагона

вийшло 20 пасажирів, а з другого – 4 пасажири, то в обох вагонах пасажирів стало порівну. Скільки пасажирів було в кожному вагоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анастасія.

Пошаговое объяснение:

1 вагон = 3х пассажиров

2 вагон = х пассажиров

3х - 20 = х - 4

3х - х = -4 + 20

2х = 16

х = 16 : 2

х = 8

1 вагон = (3х) = 3 * 8 = 24 пассажира

2 вагон = (х) = 8 пассажиров

Отвечает Король Ника.

Ответ:

В одному вагоні електропоїзда було пасажирів у 3 рази більше, ніж у другому. Коли з першого вагона вийшло 20 пасажирів, а з другого - 4 пасажири, то в обох вагонах пасажирів стало порівну. Скільки пасажирів було в кожному вагоні спочатку?

Щоб розв'язати цю задачу, можна виконати наступні дії:

Нехай x - початкова кількість пасажирів у другому вагоні. Тоді кількість пасажирів у першому вагоні спочатку дорівнювала 3x, оскільки їх було у 3 рази більше, ніж у другому.

Після того, як деякі пасажири вийшли, кількість пасажирів в обох вагонах стала рівною. Це означає, що 3x-20=x-4, де 20 і 4 - кількість пасажирів, які вийшли з першого і другого вагона відповідно.

Щоб знайти x, можна розв'язати це рівняння, додавши до обох частин по 20 і віднявши від обох частин по x. Отримуємо 2х=24.

Потім розділіть обидві частини на 2, щоб отримати x=12. Це означає, що спочатку у другому вагоні було 12 пасажирів.

Щоб знайти кількість пасажирів у першому вагоні, можна помножити x на 3, тому що їх було в 3 рази більше, ніж у другому вагоні. Отримаємо 3×12=36. Це означає, що спочатку у першому вагоні було 36 пасажирів.

Відповідь: 36 і 12.

Пошаговое объяснение: