Один із суміжних кутів на 20° більше від другого. знайдіть ці кути ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шагвалеева Эмилия.

Ответ:

смежный угол = 180°

уравнение:

х + х+20 = 180

180 - 20 = 2х

2х =160

х = 160 : 2

х = 80° - наименьший угол.

1) 80 + 20 = 100° - наибольший угол.

Ответ: 80° и 100°

Пошаговое объяснение: