Менший із суміжних кутів у 4 рази менший від різниці цих суміжних кутів. Знайдіть величини обох

суміжних кутів.ОЧЕНЬ СРОЧНО ПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Ольга.

Пошаговое объяснение:

Сумма смежных углов = 180°

Меньший угол = х°

Больший угол = у°

х + у = 180

у - х = 4х

х = 180 - у

у - х = 4х

1)

у - х = 4х

у - (180 - у) = 4(180 - у)

у - 180 + у = 720 - 4у

2у - 180 = 720 - 4у

2у + 4у = 720 + 180

6у = 900

у = 900 : 6

у = 150

2)

х = 180 - у

х = 180 - 150

х = 30

Меньший угол = (х) = 30°

Больший угол = (у) = 150°