СРОЧНО ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 2 1/7 ЩО СТАНОВИТЬ 15/49 ЙОГО ДОВЖИНИ, А ВИСОТА

В 1 3\4 разу меньша від довжини. обчислить об'ем прямокутного паралелпіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Фабрицкий Данил.

а = 2 1/7 = 15/7 (см?) - ширина

b = 15/7 : 15/49 = 15/7 · 49/15 = 49/7 = 7 (см?) - длина

с = 7 : 1 3/4 = 7 : 7/4 = 7 · 4/7 = 4 (см?) - высота

V = abc = 15/7 · 7 · 4 = 15 · 4 = 60 (см?)³ - объём прямоугольного параллелепипеда.

Ответ: 60 см³.