еки адам кортап тазалады . бреуы минутта 2 кортап ал екиншисы 3 картоп тазалады. екеуы бирге 400

катоп тазалады. егер екиншиси бириншиден кори 25 миннут артык жумыс истеди аркайсисы канша уакыт жумыс истеди. пж пж ж пж пж пж пж пж пж пж пж пж пж пж пж пж жп

Ответы на вопрос

Отвечает Перец Кристина.

Пошаговое объяснение:

400:(3+2)=80

25-3=22

3×80=240

2×80=160

240+160=400

400=400