А) Алия быр минутта 100 соз окиды. Ол жарты сагатта канша соз окиды? А) Щебер быр сагатта 25 болшек

жасайды. Егер 200 болшек жасаган болса, онда ол канша уакыт жумыс ыстеген? Б) шебердын шакырты 4 сагат жумыс ыстеп, 48 болшек жасайды. Ол кандай онымдылыкпен жумыс ыстейды? Помогите пжжжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Бударина Полина.

Ответ:а) 3000

Ә)8

Б)сағатына 12 бөлшек

Пошаговое объяснение:100•30=3000

200:25=8

48:4=12

Отвечает Алманов Санжар.

Ответ:

а) 3000.          а)8 .          б)сағатына 12 бөлшек

Пошаговое объяснение:

100 × 30 = 3000

200 ÷ 25 = 8

48 ÷ 4 = 12