ПОМОГИТЕ ПЖ ДЛЯ КР НАДО Довжина прямокутного паралелепіпеду 60 см, його ширина становить 40%

довжини а висота 1 1/9 раза більша за ширину. Обчисліть об'єм паралелепіпеду. Помогите пж . Срочно это по Кр

Ответы на вопрос

Отвечает Амосов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60*40%:100%=24 см ширина

24*1 1/9= 24*10/9=240/9=26 6/9 см висота

Об*єм дорівнює

V=a*b*h= 60*24*240/9= 38400 см3