No4. Розв'язати задачу: Ширина прямокутного паралелепіпеду 32 см, що становить 80% довжини, а

висота 2 складає довжини. Обчислити об'єм цього 5 паралелепіпеду. Срочнооооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Лера.

а = 32 см - ширина

b = 32 : 0,8 = 40 см - длина

h = 2/5 · 40 = 40 : 5 · 2 = 16 см - высота

S = a · b = 32 · 40 = 1280 см² - площадь основания

V = S · h = 1280 · 16 = 20480 см³ - объём прямоугольного параллелепипеда

Ответ: 20480 см³.