Розклади числа на прості множники, знайди їх НСД і НСК 1) 975 і 1980;2) 840 і 2700;3) 162, 432 і

1440.Допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаков Валерий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 975 = 75*13 = 3*25*13 = 3*5*5*13

  1980 = 20*99 = 2*2*3*3*5*11

НОД 3*5 = 15

НОК 975*4*3*11= 128700

2) 840 = 40*21 = 2*2*2*3*5*7

   2700 = 2*2*3*3*3*5*5

НОД 2*2*3*5 = 60

НОК 840*9*5 = 37800

3) 162 = 2*81 = 2*3*3*3*3

    432 = 2*2*2*2*3*3*3

    1440 = 16*90 = 2*2*2*2*2*3*3*5

НОД 3*3*2 = 18

НОК 162*8*2*5 = 12960