У підручнику надруковано 3 вірша поета N і 5 віршів поета М. Учневі потрібно вивчити на вибір два

вірша: по одному кожного поета. скількома способами він може здійснити свій вибір? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:3+3+3+3+3=15 або 3*5=15

Пошаговое объяснение:

Отвечает Косачёва Полина.
Ответ: 3+3+3+3+3=15
Або 3*5=15