5. Завдання з математики складається з 4 задач першого рівня і 8 за дач другого рівня. Учень на

вибір може розв'язати дві задачі: по одні з кожного рівня. Скількома способами він може здійснити свій вибір? A) 2; B) 7; B) 6; Г) 12.​

Ответы на вопрос

Отвечает Tanya Malygina.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

4+8=12 всього задач (n); m–2;

р=m/n= 12/2 = 6