Три класи змагалися,хто більше прочитае напам'ять віршів українських поетів,3-а прочитав 18

віршів,3-б на 3 вірші менше,а 3 в,на 5 віршів більше,ніж 3-бклас.Сеільки всього віршів прочитано?

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлович Илья.
53 стиха было прочитано
18-3=15(3-Б класс)
15+5=20(3-В класс)
20+15+18=53(стиха было выучено всего)