3 г) За першу годину дівчинка прочитала третину книги, а за другу 3/5залишку. Скільки сторінок у

книзі? Скільки сторінок залишилосяпрочитати дівчинці, якщо за другу годину вона прочитала 36 сторінок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мильченко Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1- 1/3= 2/3 залишилось

2/3*3/5=6/15 прочитала за другу годину

6/15 - 36 сторінок

1      - х сторінок

х= 36:6/15=36*15/6= 90 сторінок у книзі

90*1/3= 30 сторінок прочитала у перший день

90-30-36=24 сторінки залишилось прочитати

Отвечает Королюк Вікторія.

Відповідь:

90 сторінок у книжці      24 сторінки залишилось прочитати

Пояснення:

за першу годину 1/3 книги, отже залишилось 2/3

за другу 3/5  від 2/3

2/3*3/5=6/15 дівчинка прочитала за другу годину

6/15 книги = 36 сторінок

складемо пропорцію

6/15 = 36

 1    = х      одиниця це ціла книга, а х кількість сторінок у книжці

х = 36*1/ 6/15 = 90 сторінок у книжці

1/3 від 90 сторінок це 90/3=30 сторінок за першу годину

усього прочитала 30+36=66 сторінок

90-66=24 сторінки залишилось прочитати