Знайти швидкість човна за течією річки та проти течії, якщо власна швидкість човна 15 км/год, а

швидкість течії 3 км/год. ​Пж, очень срочнооооо!

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Андрей.

Ответ:

18 км/год, 12 км/год

Пошаговое объяснение:

15 + 3 = 18 (км/год) - за течією

15 - 3 = 12 (км/год) - проти течії