Написати молекулярне, повне та скорочене йонні рівняння реакцій між розчинами: а) натрій гідроксиду

та купрум (ІІ) хлориду ;б) калій карбонату та сульфатної кислоти;

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Женя.

Объяснение:

2NaOH+CuCl2=Cu(OH)2+2NaCl

2Na(+)+2OH(-)+Cu(2+)+2Cl(-)=Cu(OH)2+2Na(+)+2Cl(-)

Cu(2+)+2OH(-)=Cu(OH)2

K2CO3+H2SO4=K2SO4+CO2+H2O

2K(+)+CO3(2-)+2H+SO4(2-)=2K(+)+SO4(2-)+CO2+H2O

CO3(2-)+2H(+)=CO2+H2O