З одного міста одночасно в одному напрямі виїхали два автомобілі. Один з них рухався зі швидкістю

74 км/год, а другий - зі швидкістю 68 км/год. Якою буде відстань між автомобілями через 4 години після початку руху?​ СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Спанова Сандуғаш.

Відповідь:можливо (6)

Покрокове пояснення:

Тут швидше всього є підвох , але

74-68=6 відстань мід авто за одну годину

6*4(це чотири години , це ет що потрібно знайти)=24

або ж 74*4=296

68*4=272

296-272=24

все , надіюсь допоміг