від міст M і N відстань між якими 496 км одночасно, назустріч один одному виїхали два автомобілі,

один зі швидкістю 68 км/год. через 3 години відстань між автомобілями була 70 км. з якою швидкістю рухався другий автомобіль, якщо обидва автомобілі рухались рівномірно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

Ответ:

74 км/год

Пошаговое объяснение:

S збл.= 496 - 70 = 426 (км)

v збл.= S збл. : t = 426 : 3 = 142 (км/год)

v 2 = v збл. - v 1 = 142 - 68 = 74 (км/год)