Допоможіть будь ласка! З двох міст, відстань між якими 630 км, одночасно назустріч один одному

виїхали два автомобілі, один зі швидкістю 69,7 км/год , а другий – 67,4 км/год. Якою буде відстань між цими автомобілями через 4 години від початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Bobovich Mina.

Ответ:

81,6

Пошаговое объяснение:

69,7+67,4=137,1 км/ч - скорость сближения.

4·137,1=548,4 км проедут автомобили за 4 часа.

Посчитаем каким будет расстояние между этими автомобилями через 4 часа от начала движения:

630-548,4=81,6 км