За 7 годин теплохiд пройшов 210 км ,а автомобiль за 5 год - 450 км.У скiльки разiв швидкiсть

теплохода менша вiд швидкостi автомобiля ? Математика 4 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Пошаговое объяснение:

1). 210/7=30 км/год - швидкість теплохода

2). 450/5=90 км/год - швидкість автомобіля

3). 90/30=3 рази

Відповідь: у 3 рази швидкість теплохода менша від швидкості автомобіля