Вiстань мiж пунктами А i В дорiвнюэ 435 км Одночасно на зустрiч один одному iз двох пунктiв виiхали

два автомобiлi один одному i зустрiлися через 3 год Знайдiть швидкiстькожного автомобiля якщо швидкiсть одного iз них на 5 км/ год менша вiд швидкостi друго

Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.
1) 435:3=145 (км\ч) - общая скорость.
2) 145-5:2=70 (км\ч) - скорость однго автмобиля.
3) 70+5=75 (км\ч) - скорость второго.