Пальто коштувало 1200 грн . Спочатку ціну підвищили на 10%, а потім знизили на 10%.Якою стала ціна

пальта після цих змін? На скільки відсотків змінилася початкова ціна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цой Каролина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1200 грн. - 100%

х гр. - 110%

после повышения стала стоить  1200*110:100=1320 гр.

1320 гр. - 100%

х гр. - 90%

после понижения на 10% пальто стало стоить

х=1188 гр.

1188 гр. стала стоить после этих изменений.

1200 гр. - 100%

1188 гр. - х%

х=99%

100%-99% = 1%

на 1% изменилась цена пальто

Отвечает Мухаметьянов Ильдар.

Ответ:

1) складаємо пропорцію

1200-100%

x-10%

1200*10/100=120

знаходимо ціну після першого зміни

1200+120=1320

складаємо пропорцію зниженні ціни

1320-100%

X-10%

X= 1320*10/100=132

1610-132=1478

складаємо пропорцію щоб дізнатися на скільки% змінилася ціна

1200-100%

1478-Х %

х= 1478*100/1200=123,1(6)