Знайдіть площу круга, радіус якого дорівнює 7 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа круга дорівнює :

S=πr^2= π*7^2=  49π см2

где   r- радіус круга