Щоби прийняти ванну, людині потрібно 100 л гарячої води, а щоб помитися під душем 20 л. Наскільки

менше літрів гарячої води використовуєодна людина для приймання душу, ніж для ванни? Обчисли економію води для сім'ї із трьох осіб.​

Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100- 20= 80 л  На  скільки менше літрів гарячої води використовує

одна людина для приймання душу, ніж для ванни

80*2= 240 л економія води для сім'ї із трьох осіб.​

Отвечает Дурсунова Амина.

Ответ:

ответ: 40 литров

Пошаговое объяснение:

100 литров это сразу на троих человек

а если в семье 3 человека по 20л каждой то 60л

100-60=40л