Відро-10л,каністра-25 л,бідон-6 л,бак- 40 л, На скільки літрів води менше в бідоні, ніж у баку? На

скільки літрів води менше в баку, ніж у разом у відрі, каністрі та бідоні? скільки всього літрів води в цих посудинах?

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Рауан.
1)40-6=34(л)-на 34л води менше в бідоні.
2)10+25+6=41(л)-разом в відрі, каністрі і бідоні.
3)41-40=1(л)-на 1 л води менше в баку ніж в відрі, каністрі та бідоні.
4)10+25+6+40=81(л)-всього води в цих всіх посудинах.