Довжина кола доривнюе 25 см .Знайдить радіус цього кола.​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Мария.

Ответ:

r=d÷2

r=25÷2=12,5cм

Пошаговое объяснение:

радіус кола в два рази менший за діаметр