Допожіть Будь ласка даю 50 балів .Довжина кола становить 62,8 м. Знайдіть площу круга, радіус якого

більший за радіус даного кола на 2 м

Ответы на вопрос

Отвечает Волокитина Маша.

Ответ:

452,16m^{2}

Пошаговое объяснение:

R=\frac{L}{2\pi }

R=62,8/(2*3,14)=62,8/6,28=10м

r=10+2=12м

S=\pi r^{2}

S=3,14*12*12=452,16m^{2}