Андрій Степан і Ярема по черзі їздять на велосипедах.Андрій і Степан проїхали всього 500 м,а Степан

і Віримо всього 700м.Скільки метрів проїхав кожен з них,якщо всього вони подалали 1 км дороги. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Овакимян Сережа.

Ответ:

1км=1000м

1. 1000-500=500(м) - Ярема

2. 700-500=200(м) - Степан

3. 500-200=300(м) - Андрій

Пошаговое объяснение: