Туристи подолали відстань 1240 км. Пішки вони пройшли 1/8 всього шляху, залізницею проїхали 2/5

всієї дороги, а решту проїхали автобусом. Скільки кілометрів туристи пройшли пішки скільки проїхали залізницею скільки автобусом? (Рішення з діями) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гавриленко Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1240 * 1/8 =155 км - пішки

2) 1240 * 2/5 = 496 км - залізн

3) 1240 - 155 - 496 = 589 км - автобусом.