Туристи подолали відстань 1440 км. Пішки вони пройшли 1/8 всього шляху, залізницею проїхали 2/5

усього шляху,а решту проїхали автобусом.Скільки кілометрів туристи пройшли пішки, скільки проїхали залізницю і скільки-автобусом?

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.
1) 1440 * 1/8 =180 км - пешком
2) 1440 * 2/5 = 576 км - ж/д
3) 1440 - 180 - 576 = 684 км - автобусом.