Равлик за день піднімається на 3 метри в гору, а за ніч спускається на 2 метри в низ. За скильки

днів він підніметься на вершину дерева висота якого 9 м.?

Ответы на вопрос

Отвечает Гетманцев Данил.

Ответ:

за 9 днів підніметься

Пошаговое объяснение:

кожен день він буде проходити 1 метр вгору, бо 3-2=1(м)

9*1=9 діб