Помогите решить задачу :одного разу равлик виришив залисти на верхивку дерева.Щодня войн починав

свий шлях о сьомий ранку,повз висим Годин и проповзав при цьому 4 метра за день.Потим вин засинав до наступного ранку и за нич сповзав на два метри вниз. Скильки повних диб и скильки Годин знадобиться равлику,щоб зализти на верхивку дерева,якщо його висота-9м?

Ответы на вопрос

Отвечает Kantaev Israpil.

1) 9-4+2=7 (м) до верхушки через 1 день
2)7-4+2=5 (м) до верхушки через 2 дня
3) 5-4+2=3 (м) через 3 дня
4) 4:8=0. 5 (м/ч) - за 1 час
5) 3 м : 0, 5м/ч= 6 часов
с учетом сна улитка доползет до верхушки дерева через 3 суток и 6 часв