Равлик за день піднімається на 4м. в гору, а за ніч спускається на 2м. вниз. За скільки днів він

підніметься на вершину дерева, висота якого 10м? Як записати?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Настя.
1)4-2=2.        2)10:2=5. За пять дней
Отвечает Попков Егор.
Якщо за день він піднімається на 4м, а за ніч спускається на 2м, то за добу він підіймається на 4-2=2(м). На висоту 10 метрів він підіметься за 10:2=5 діб