Равлик за день піднімаеться на 4м вгору а за ніч спускаеться на 2м вниз.За скільки днів він

підніметься вершину дерева висота якого 10м

Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Диана.
За день равлик піднімаеться на 4м - 2м = 2м, отже 10 м він подолає за 10/2 =  5днів
Отвечает Журавлёва Евгения.
4-2=2м за 1день
10:2=5дней