Хлопчик їхав на велосипеді півтори години зі швидкістю 20 км /год. Потім велосипед зламався і

останій кіломето шляху хлопчик ішов пішки. Якою була середня швидкість хлопчика на всьому шляху, якщо пішки він ішов пів години Буддьь ласкаа зробіть ❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Колмакова Аня.

Ответ:

Мальчик проехал и прошел всего s=20*1.5+1 =31 км  

v1= 20 v2=1/0.5=2 км/ч  

vc=(v1*t1+v2*t2)/(t1+t2)=(20*1.5+2*1)/(1.5+0.5)=31/2=15.5 км/ч