Велосипедист рухався зі швидкістю 18 км/год, а потім зменшив її до 17,1 км/год. На скільки

відсотків велоси педист зменшив швидкість руху даю 14 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Ургачёв Данил.

18 - 17,1 = 0,9 км/ч - на столько снизилась скорость

Пропорция: 18 км/ч - 100%

                      0,9 км/ч - х%

18 : 0,9 = 100 : х

18 · х = 0,9 · 100 - свойство пропорции

18 · х = 90

х = 90 : 18

х = 5

Вiдповiдь: на 5 відсотків велосипедист зменшив швидкість руху.