В одній бочці 150л води, а в іншій-120л.Для поливу клумби щодня використовуючи 30л води. На скільки

днів вистачить води в цих бочках для поливу клумби

Ответы на вопрос

Отвечает Кулаков Егор.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

120+150=270

270/30=9

Отвечает Баскакова Элина.

Ответ:

7 дней

Пошаговое объяснение:

1) 150+120=270(л)

2)270:30=7(д)