Поїзд пройшов 420 км, що становить 35% всього шляху. Яка довжина всього шляху поїзда?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.

420 км - 35%

х км - 100%

- - - - - - - - - - -

420 : х = 35 : 100 - это пропорция

х · 35 = 420 · 100 - свойство пропорции

х · 35 = 42 000

х = 42 000 : 35

х = 1 200

Или по действиям:

1) 420 : 35 = 12 км - 1% всего пути;

2) 12 · 100 = 1 200 км - весь путь (100%).

Ответ: 1 200 км.