Периметр прямокутника дорівнює 34см, а його площа - 42 см2. Знайтисторони прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Заратовская Алёна.

Пошаговое объяснение:

Дано:

Р= 34 см

S = 42 см²

Знайти: сторони прямоткутника

Нехай сторони прямокутника х см та у см

Cкладемо систему равнянь:

{х * у = 42;          {х = 42/у;

{2х + 2у = 34;     {2 * 42/у + 2у = 34;

2 * 42/у + 2у = 34;

84/у +2у = 34

у² - 17у + 42 = 0

D = 289-4*42 = 121

y1 = (17-11)/2 = 6/2 = 3;   y2 = (17+11)/2 = 28/2 = 14

х1 = 42/3 = 14;       х2 = 42/14 = 3.

Відповідь: сторони прямокутника дорівнюють 14 см та 3 см.