Ілля Муромець заготував на зиму для свого коня 4 т 9 ц вівса ,а за січень . За грудень кінь з´їв

3/7 усього запасу вівса ,а за січень 9/14 решти . Скільки вівса кінь з´їв за січень ? Допоможіть будь ласка )))

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Артем.

Відповідь:

4 т 9 ц = 49 ц.

1) 49 : 7 * 3 = 21 (ц) — вівса кінь з'їв за грудень.

2) 49 - 21 = 28 (ц) — вівса залишилося.

3) 28 : 14 - 9 = 18 (ц) — вівса кінь з'їв за січень.

Відповідь. За січень кінь з'їв 1 т 8 ц вівса.

Покрокове пояснення: