Ілля Муромець заготував на зиму для свого коня 4 тонни 9 цинтнерив вівса. За грудень кінь з´їв 3/7

усього запасу вівса , а за січень 9/14 решти . Скільки вівса кінь з´їв за січень ? Допоможіть буду дуже вдячна

Ответы на вопрос

Отвечает Пермякова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 т 9 ц = 49 ц.

1) 49 : 7 * 3 = 21 (ц) — вівса кінь з'їв за грудень.

2) 49 - 21 = 28 (ц) — вівса залишилося.

3) 28 : 14 - 9 = 18 (ц) — вівса кінь з'їв за січень.

Відповідь. За січень кінь з'їв 1 т 8 ц вівса.