З пунктів А і В, відстань між якими 320 км, одночасно назустріч один одному вирушили мотоцикл й

автомобіль. Швидкість автомобіля 54 км/год, а швидкість мотоцикла становить 2/3 швидкості автомобіля.Яка відстань буде між ними через 2 години ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Каблучий Дмитрий.

54 × 2/3 = 36 км/год - шв.мотоцикла

54 × 2 = 108 км пройде за 2 год автомобіль.

36 × 2 = 72 км пройде за 2 год мотоцикл.

320 - (108+72) = 140 км - відстань між ними через 2 год.