З пунктів А і В, відстань між якими 320 км, одночасно назустріч один одному вирушили мотоцикл і

автомобіль. Швидкість автомобіля 54 км/год,а швидкість мотоцикла становить 2/3 швидкості автомобіля.Яка відстань буде між ними через 2 години??

Ответы на вопрос

Отвечает Швец Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

54 * 2/3= 36 км/год швидкість мотоцикліста

36 + 54 = 90 км/год швидкість зближення

90 * 2 = 180 км проїдуть за 2 години

320 - 180 = 140 км відстань буде між ними через 2 години