Найменший птах України - золотомушка. Яка її маса , якщо її вага 0,005Н​


Ответы на вопрос

Отвечает Жанаев Диас.

Ответ: 5г

Объяснение:

Дано:

Р=0,005Н

---------------

m-?

m=P/g=0,005/10=0,005кг=5г