Відстань між пристанями 80 км катер проплив за 3 години. За першу годину катер проплив 60% всієї

відстані, за другу годину 45% відстані, що залишилася. Скільки кілометрів катер проплив за третю годину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Каклюгин Валерий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80*60%:100%= 48 км проплив за першу годину

80-48=32 км відстань, що залишилася

32*45%:100%=14,4 км за другу годину

80-(48+14,4)= 17,6 км катер проплив за третю годину