турист пройшов половину всього шляху й ще 3км після цього йому залишилось пройти 2 км скільки

всього км мав пройти турист​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомичёв Денис.

Ответ:

28км

Пошаговое объяснение:

1) 11+3=14(км) - і тоді весь шлях дорівнює

2) 14×2=28(км)

Відповідь:28км.