Пальто коштувало 180 грн Спочатку воно подорожчало на 20 % а потім подешевшало на 20% . якою стала

ціна пальта після цих змін ? ПОМОГИТЕ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрес Артур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

180*20%:100%=36 грн відсоток подорожчання

180+36=216 грн ціна після полорожчання

216*20%:100%=43,2 грн відсоток подешевшення

216- 43,2=172,8 грн стала ціна пальта після цих змін