Обчислити периметр параллелограмма АВВ1А1,якщо:.ВВ1-АВ=5 см;АВ:ВВ1=7:2


Ответы на вопрос

Отвечает Бакалов Артём.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай ВВ1=х, АВ=у

Тоді, х-у=5, х:у=7:2

Запишемо систему:

\left \{ {{x-y=5} \atop {\frac{x}{y} =\frac{7}{2} }} \right.

Скористаємося способом додавання, для цього в першому виразі виразимо х через у, тобто:

\left \{ {{x=5+y} \atop {\frac{x}{y} =\frac{7}{2} }} \right.   \left \{ {{x=5+y} \atop {\frac{5+y}{2} =\frac{7}{2} }} \right. \left \{ {{x=5+y} \atop {5+y=\frac{7}{2}y }} \right. \left \{ {{x=5+y} \atop {5=\frac{7}{2}y- y }} \right. \left \{ {{x=5+y} \atop {5=\frac{5}{2}y=2,5y }} \right. \left \{ {{x=5+y} \atop {y=2}} \right.

Підставляємо у=2 у перший вираз і отримуємо х=5+2=7

Маємо х=7, у=2. ВВ1=7, АВ=2

Периметр Параллелограмма Р=7*2+2*2=14+8=22см